تست فلزات سنگین سرب


تست فلزات سنگین سرب

فلزات سنگین لزوما بد نیستند. در واقع، ما هر روز در معرض بسیاری از عناصر طبیعی از جمله برخی فلزات سنگین هستیم. برخی از فلزات سنگین مانند کروم، آهن و روی در واقع برای تنظیم عملکردهای بدن مهم هستند. اما زیاد بودن یک چیز خوب می تواند بد باشد. فلزات سنگین در دوزهای بالا می توانند سمی باشند.

این سمیت فلزات سنگین می تواند برای شما، خانواده یا کارمندانتان بسیار مضر باشد. منجر به نتایج زیر می شود:

آسیب به اندام های حیاتی

دژنراسیون عصبی و عضلانی

سرطان

آلرژی

در موارد شدید، مرگ

قرار گرفتن در معرض شغلی و رژیم غذایی و سبک زندگی شما دو روش رایجی است که می توانید در معرض فلزات سنگین قرار بگیرید. وقتی در معرض قرار می گیرید، بدن نمی تواند مواد فلزی را که بلعیده یا جذب کرده اید متابولیزه کند. سپس آن فلزات در بافت های نرم شما جمع می شوند که منجر به سمیت می شود. شرکت نیکو فارمد از تجهیزات و دانش روز برای ارزیابی کیفیت غذا و اطمینان از ایمنی مصرف کننده استفاده می کند.

 a/تست فلزات سنگین سرب

   برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

آزمایش فلزات سنگین و فلوئور

ویژگی های شیمیایی یک محصول یا ماده تعیین کننده میزان ایمن بودن آن است. از این نظر مهم‌ترین فلزات سنگین و فلوئور می‌ باشند، زیرا می‌ توانند بر محیط‌ زیست تأثیر منفی بگذارند.

 

فلزات سنگین چیست؟

فلزات سنگین عناصر فلزی هستند که به طور طبیعی در سراسر پوسته زمین وجود دارند.

اگرچه برخی از فلزات سنگین مانند مس، آهن و روی از مواد مغذی ضروری برای عملکرد سلولی در گیاهان و جانوران هستند، اما مقادیر بیش از حد آن می‌تواند باعث آسیب سلولی و بافتی شود و منجر به عوارض و بیماری‌های نامطلوب شود. سایر فلزات سنگین از جمله آلومینیوم، آرسنیک، کادمیوم، سرب و جیوه غیرضروری در نظر گرفته می شوند.

فلزات سنگین به دلیل استفاده گسترده در صنایع مختلف مانند کشاورزی، پزشکی و فناوری مورد توجه قرار گرفته اند. با توجه به این استفاده گسترده، نگرانی هایی در مورد اثرات بالقوه فلزات سنگین بر سلامت انسان و محیط زیست وجود دارد. برخی از فلزات سنگین که خطرات قابل توجهی برای سلامت عمومی دارند عبارتند از آرسنیک، کادمیوم، کروم، سرب و جیوه. حتی در سطوح کمتر قرار گرفتن در معرض، این فلزات سنگین باعث آسیب به اندام های متعدد بدن می شوند. آنها توسط IARC (آژانس بین المللی تحقیقات سرطان) و EPA (آژانس حفاظت از محیط زیست) سرطان زا در نظر گرفته می شوند.

سرب یک فلز سنگین سمی است که سال ها در صنعت ساختمان و ساختمان استفاده می شود. در باتری‌ها، گلوله‌ها، وزنه‌ها، لحیم کاری، برخی از آلیاژهای فلزی (مانند اسپند، برنج و غیره)، سپرهای تشعشع، عنصر رنگ‌آمیزی در لعاب‌های سرامیکی (به ویژه در رنگ‌های قرمز و زرد)، مورد استفاده در پلی‌وینیل کلرید استفاده می‌شود. (PVC)، در ساخت شیشه های خاص، فلز پایه سنتی لوله های اندام، رنگ های روغنی (کربنات سرب)، و برای رنگدانه ها در رنگ ها (به ویژه سفید، زرد، نارنجی و قرمز) استفاده می شود. مانند سایر فلزات سنگین، سرب یک سم عصبی قوی است که در طول زمان در بافت های نرم و استخوان تجمع می یابد. مسمومیت با سرب حتی در دوران باستان در یونان، روم و چین ثبت شده است.

هنگام استفاده از قطعات فلزی در محصولات یا پروژه های خود، باید مطمئن باشید که آنها ایمن، قابل اعتماد و مطابق با استانداردهای نظارتی دقیق هستند. خدمات تست فلز ما به شما کمک می کند تا ویژگی های قطعات فلزی خود را شناسایی و ارزیابی کنید تا ایمنی، قابلیت اطمینان و یکپارچگی آنها را تعیین کنید.

 

چرا از تست فلزات از SGS استفاده کنیم؟

ما به عنوان یک شرکت آزمایش کننده پیشرو ، آخرین روش های تست فلز و متخصصان بسیار با تجربه را به شما پیشنهاد می کنیم تا به شما کمک کنند:

ویژگی ها، خواص و معایب مواد فلزی مورد استفاده در محصولات یا پروژه های خود را شناسایی کنید

اطمینان حاصل کنید که قطعات فلزی می توانند به طور قابل اعتماد و مطابق با تاییدیه های مورد نیاز کار کنند

نتایج دقیق تست فلز از یک رهبر جهانی

آزمایشگاه های پیشرفته تست فلز ما فناوری بسیار تخصصی و کارکنان مجرب را به شما ارائه می دهند. به همین دلیل است که ما اولین انتخاب در تست فلز برای مشتریان در تمام صنایع در سراسر جهان هستیم. ما طیف گسترده ای از خدمات تست فلزات واجد شرایط را به شما ارائه می دهیم

امروز با ما تماس بگیرید تا دریابید که چگونه خدمات تست فلز ما می تواند اطمینان حاصل کند که قطعات فلزی شما ایمن، قابل اعتماد و مطابق با استانداردهای نظارتی هستند.

 

خدمات ما

از کمک به مشتریان خود در حصول اطمینان از انطباق در یک محیط نظارتی سختگیرانه گرفته تا استفاده از تخصص در هزاران برنامه خاص بازار، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. نیکوفارمد دارای گروهی از شیمیدانان مجرب و همچنین تکنسین های جوان و پویا در سایت ما است. ما جریان های کاری را از جمع آوری نمونه تا گزارش نهایی ارزیابی، توسعه و استقرار می دهیم. حرفه ما تضمین می کند که عملکرد و یکپارچگی برنامه های شما حفظ می شود.

 

استاندارد بین المللی

تمام جنبه های آزمایش و آنالیز شیمیایی در آزمایشگاه ما مطابق با خط مشی ها و رویه های یک برنامه گسترده تضمین کیفیت / کنترل کیفیت و دارای اعتبار استانداردهای بین المللی انجام می شود

 

آخرین تکنولوژی

نیکوفارمد  به کارآمد بودن، انعطاف پذیری و ارائه نتایج دقیقی که آزمایشگاه های تحلیلی مدرن در هنگام تجزیه و تحلیل به آن نیاز دارند افتخار می کند. ما دائماً روی فناوری جدید سرمایه گذاری می کنیم تا تجزیه و تحلیل شما را ساده کنیم و در عین حال به نتایج با کیفیت بالاتری دست یابیم.

 

مقالات بیشتر:

تست اندوتوکسین

آزمون حساسیت زایی

آزمون تحریک زایی

آزمون کاشت

تست نظارت پزشکی بهداشت حرفه ای

تست های بهداشت صنعتی و نظارت پزشکی برای اطمینان از محیط کار ایمن برای کارکنان شما بسیار مهم است. حفاظت از سلامت کارگران برای ایمنی شخصی آنها و برای تصویر شرکت شما بسیار مهم است.

نیکوفارمد  برای محافظت از کارمندان و محافظت از کسب و کار شما، مراقبت های پزشکی شغلی، بهداشت صنعتی و همچنین خدمات آزمایش خون و ادرار را ارائه می دهد. محل کار شما ممکن است در معرض گازها و تشعشعات، مسائل مربوط به کنترل دما، سر و صدا، مواد شیمیایی بسیار سرطان زا و ریزآلاینده ها باشد. این مسئولیت شما به عنوان کارفرما است که اطمینان حاصل کنید که قرار گرفتن کارکنان در معرض مواد شیمیایی و آلاینده کمتر از حد مجاز است و ارزیابی ریسک و اقدامات کنترلی کافی انجام می شود.

اعضای تیم ما می‌توانند یک نمای کلی از حوزه‌های ایمنی و بهداشت حرفه‌ای را که باید بررسی کنید به شما ارائه دهند و در مورد تعداد دفعات نظارت پزشکی و آزمایش‌های صنعتی مورد نیاز برای اطمینان از انطباق، به شما توصیه کنند.

آزمایشگاه تست بهداشت مواد و صنعتی ما از استانداردهای بین المللی برای آزمایش طیف گسترده ای از آلاینده ها استفاده می کند. بر اساس نتایج آزمایش ما، طرحی را برای رسیدگی به هر مشکلی که در محل کار شما پیدا می کنیم به شما ارائه می دهیم.

برای تجزیه و تحلیل سریع در محل امروز، با تیم ما تماس بگیرید و محل کار خود را برای افراد خود تمیزتر و ایمن تر کنید.

توسعه و تولید محصولات جدید پرهزینه و دشوار است. شما باید در جریان پیشرفت‌های فناوری باشید و در عین حال باید در پیچ و خم جهانی از تغییر قوانین دولتی حرکت کنید.

خدمات تست میکروبیولوژی در بسیاری از صنایع بسیار مهم است زیرا پرورش میکروارگانیسم ها از جمله باکتری ها، پاتوژن ها، مخمرها و کپک ها ممکن است ایمنی محصولات را به خطر بیندازند و سلامت انسان را به خطر بیندازند. کنترل تکثیر میکروارگانیسم‌ها حتی در استریل‌ترین محیط‌ها چالش برانگیز است، به همین دلیل است که یک طرح آزمایشی استراتژیک میکروبیولوژی در هر کارخانه تولیدی حیاتی است.

در هر مرحله—تحقیق بیماری، توسعه دارو، کنترل کیفیت، ساخت، و غیره— نیکوفارمد ، از طریق آزمایشگاه تست میکروبیولوژی پیشرفته ما، می تواند تجزیه و تحلیل شیمیایی مناسب و پاسخ های تحلیلی مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد، بنابراین می توانید انتخاب های مناسبی را برای ارائه انتخاب کنید. محصول شما با موفقیت به بازار عرضه شود.

نیکوفارمد یک آزمایشگاه پیشرو در علوم زیستی، میکروبیولوژی و آزمایش و تجزیه و تحلیل شیمیایی است. ما متعهد به ارائه خدمات صادقانه و قابل اعتماد برای کمک به شما در حفظ عملکرد برتر و حداکثر ایمنی محصولات خود هستیم.

یک صنعت دارویی پر رونق در هر کشوری ضروری است تا اطمینان حاصل شود که داروهای مقرون به صرفه در دسترس همه سطوح جامعه و در نهایت برای حفظ ساختار مراقبت های بهداشتی یک کشور است. نقش آزمایشگاه های آزمایش و آنالیز دارویی به همان اندازه برای حفظ کیفیت داروها و داروهای تولید شده مهم است.

هزینه وارد کردن داروها یا مکمل های جدید به بازار همچنان در حال افزایش است، بنابراین فشار برای افزایش کارایی و بهره وری در طول چرخه توسعه افزایش می یابد. سرعت تصمیم گیری بسیار مهم است و بازیگران صنعت باید به سرعت ترکیبات کاندید را ارزیابی کنند و با اطمینان اثربخشی آنها را به عنوان داروهای درمانی ارزیابی کنند.

با طیف متنوع مکمل‌های غذایی و مواد خام - از عصاره در یک قرص گرفته تا یک بسته چای یا بطری روغن در آشپزخانه - چالش‌های تولیدکنندگان و تنظیم‌کننده‌ها برای اطمینان از اینکه ترکیبات فعال در سطح مورد انتظار هستند، حتی بیشتر است.

آزمایش های دارویی و تجزیه و تحلیل اصالت نیز مورد نیاز است، به ویژه در مواردی که فراتر از ترکیبات فعال است که می تواند به محصولات غیر معتبر تبدیل شود. منشاء جغرافیایی، تازگی و نوع تولید از جمله عوامل دیگری هستند که می توانند بر سلامت تأثیر بگذارند و بنابراین نیاز به آزمایش دارند.

در نیکوفارمد ، ما درک می کنیم که در تولید و کنترل کیفیت داروها و مکمل های دارویی، بهره وری و انطباق بسیار مهم است، و آزمایشگاه ما دارای تخصص تست و تجزیه و تحلیل و راه حل هایی است که به شما کمک می کند


ایمیل : nikopharmed[a]gmail.com تلفن تماس : 02144184570 موبایل : 09926062450

ارتباط در بستر واتساپ با نیکو فارمد
Close and go back to page
© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد نیکوفارمد محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و سئو 09122452209