لیست آزمایشگاه غذا و دارو


لیست آزمایشگاه غذا و دارو؛ آنالیز مواد غذایی، مطالعات کنترل کیفیت حیاتی که بر روی مواد غذایی مختلف انجام می شود یا باید انجام شود، به منظور بررسی مواد غذایی از نظر قابلیت اطمینان و انجام اقدامات احتیاطی لازم با توجه به نتایج آنالیز انجام می شود. به منظور اطمینان از یکپارچگی شیوه های کنترل کیفیت مواد غذایی و تجزیه و تحلیل مواد غذایی، نتایج تجزیه و تحلیل مواد غذایی باید از نظر کیفیت و قابلیت اطمینان محصول غذایی به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

تجزیه و تحلیل مواد غذایی در آزمایشگاه های ما در بسیاری از مناطق ایران  مطابق با مقررات قانونی و استانداردهای مربوط به اعتبارات کشوری انجام می شود.

 m/لیست آزمایشگاه غذا و دارو

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

 

خدمات ارائه شده در محدوده مطالعات تحقیق و توسعه؛

 • توسعه روش تحلیلی - مطالعات تأیید یا اعتبارسنجی
 • آنالیزهای قابل استخراج و قابل شستشو
 • تجزیه و تحلیل ناخالصی نیتروزامین (گروه های سارتان / محصول نهایی / مواد کمکی)

 

زیرساخت‌های اقدامات بالینی خوب و شیوه‌های آزمایشگاهی خوب  ما برای ارائه خدمات تحقیقات بالینی فاز های مختلف هم ارزی زیستی و دسترسی زیستی به صنعت داروسازی به کار گرفته شده است .

 

آزمایشگاه آنالیز غذا و دارو  نیکوفارمد با پیروی از روش های آنالیز پذیرفته شده در سطح ملی و بین المللی خدماتی را مطابق با نیازها و تقاضاهای بخش ارائه می دهد. در آزمایشگاه ما؛  ممیزی مجوزهای  اقدامات آزمایشگاهی مورد نیاز برای سازمان غذا و دارو انجام شد و فرآیند صدور گواهینامه با موفقیت به پایان رسید. با سند اعلامیه انطباق اقدامات آزمایشگاهی خوب ما؛ کیفیت، یکپارچگی داده ها و اعتبار داده های تولید شده در تحلیل های ما در سطح بین المللی تایید شده است.

 

آزمایشگاه آنالیز دارو

زمینه های اصلی که ما خدمات تجزیه و تحلیل ارائه می دهیم عبارتند از:

تجزیه و تحلیل شیمیایی

 • تجزیه و تحلیل ثبات دارویی، تحلیلی، اعتبار سنجی، تأیید، استخراج، قابل شستشو، سارتان، نیتروزامین
 • ناخالصی عنصری و تجزیه و تحلیل فلز
 • آنالیزهای کمی
 • آنالیزهای ناخالصی

 

 • تجزیه و تحلیل حلال باقیمانده
 • ناخالصی های ژنوتوکسیک
 • ترکیب اسیدهای چرب
 • آنالیزهای اتیلن اکسید و دی اکسان
 • تجزیه و تحلیل گروه هیدروکسی پروپوکسی-هیدروکسی متوکسی

 

تجزیه و تحلیل فیزیکی

 • تجزیه و تحلیل
 • آنالیزهای طیفی
 • تعیین ساختار

آنالیزهای مورفولوژیکی، کریستالوگرافی و کالریمتری با دستگاه های تصویربرداری پیشرفته انجام می شود. تجزیه و تحلیل میکروبیولوژیکی ما خدمات تجزیه و تحلیل مواد خام دارویی و محصولات نهایی را مطابق با الزامات فارمکوپه ارائه می دهیم.

 

تجزیه و تحلیل مواد اولیه در محصولات دارویی

در آزمایشگاه ما، با کارکنان متخصص و دستگاه‌های پیشرفته ، آنالیزهای نیتروزامین، آنالیزهای ناخالصی عنصری، آنالیزهای کمی، ناخالصی آنالیزها، آنالیزهای باقیمانده حلال در مواد خام محصولات دارویی، ما خدماتی را به صنعت داروسازی در پلتفرم های ملی و بین المللی در رابطه با آنالیزهای شیمی مرطوب، تعیین ساختار و آنالیزهای میکروبیولوژیکی ارائه می دهیم.

 

تجزیه و تحلیل محصول نهایی در محصولات دارویی

در آزمایشگاه ما، با کارکنان متخصص و دستگاه های پیشرفته، آنالیزهای نیتروزامین، آنالیز ناخالصی عنصری، آنالیز پایداری را انجام می دهیم. آنالیزهای کمی، آنالیزهای ناخالصی، حلال‌ها در محصولات نهایی دارویی ما خدماتی را به صنعت داروسازی در پلتفرم‌های ملی و بین‌المللی در رابطه با آنالیزهای باقیمانده، آنالیزهای شیمی مرطوب، تعیین ساختار، آنالیزهای انحلال، آنالیزهای قابل استخراج و تجزیه‌پذیر ارائه می‌کنیم.

 

تجزیه و تحلیل قابل استخراج و شسته شدن

مواد قابل استخراج ترکیبات شیمیایی هستند که می توانند دارو را از یک محصول بسته بندی، سطح تولید یا سیستم توزیع طی مطالعات آزمایشگاهی مانند قرار گرفتن در معرض حلال ها یا گرما آلوده کنند و پتانسیل ایجاد مشکلات مختلف را دارند.

مواد قابل شستشو  ، ترکیباتی هستند که در اثر تماس با ترکیبات مورد استفاده، پوشش های ظرف و سیستم بسته یا سطح تولید، به مرور زمان به دارو نشت می کنند.

مواد قابل شستشو عموماً زیر مجموعه ای از مواد قابل استخراج هستند.

امروزه، هر محصول دارویی از نظر مواد قابل استخراج و قابل شستشو آزمایش و ارزیابی می شود.

 

آزمایشگاه ما با کارکنان متخصص و دستگاه‌های پیشرفته و تجزیه و تحلیل‌های قابل استخراج و شسته‌ شونده خام دارویی به صنعت داروسازی در پلتفرم‌ های ملی و بین‌ المللی خدمات ارائه می‌دهد.

 

تجزیه و تحلیل ناخالصی عنصری

ناخالصی های عنصری در محصولات دارویی؛ مواد افزودنی مورد نیاز برای تولید می تواند از منابع مختلفی مانند تولید مواد اولیه و مواد کمکی، تجهیزات موجود در شرکت و مراحل تولید محصول نهایی تامین شود.

از آنجایی که این ناخالصی های عنصری موجود در محصولات دارویی هیچ گونه فایده درمانی برای بیمار ندارند و خطر آسیب را به همراه دارند، باید به شدت تحت نظارت و در محدوده قابل قبول نگهداری شوند.

 

بنابراین، برای محافظت از سلامت انسان: از «راهنمای ناخالصی های عنصری ،ذ که توسط شورای بین المللی هماهنگ سازی منتشر شده است، برای همه محصولات جدید در اتحادیه ها استفاده شده است.

 

آزمایشگاه ما با کارکنان متخصص و دستگاه های پیشرفته  به صنعت داروسازی در پلتفرم های ملی و بین المللی در زمینه تجزیه و تحلیل ناخالصی عنصری مواد خام دارویی و محصولات نهایی خدمات می دهد.

 

مقالات بیشتر:

تجزیه و تحلیل نیتروزامین

نیتروزامین ها (N-Nitrosamines) ترکیبات آلی با فرمول R2NNO یا RNHNO هستند که R معمولاً یک گروه آلکیل است. نیتروزامین ها گروهی از مواد شیمیایی آلی هستند که از برهمکنش نگهدارنده های نیتریت با آمین ها یا آمیدها در بدن در طی تخمیر مواد غذایی مختلف و تنباکو و در شرایط اسیدی موجود در دستگاه گوارش تشکیل می شوند. آنها سرطان زاهای بالقوه قوی هستند که باعث ایجاد سرطان در اندام های مختلف مانند مغز، سینوس های بینی، مری، ریه، کبد، معده، کلیه و مثانه می شوند.

هیچ کاربرد شناخته شده ای در صنعت ندارد. با این حال، به عنوان یک محصول جانبی در طول فرآیند تولید رخ می دهد. نیتروزامین ها منجر به فراخوان های بسیاری از محصولات در صنعت داروسازی، صنایع غذایی و صنایع آرایشی و بهداشتی شده است. با توجه به سلامت انسان و هزینه های تولید، تجزیه و تحلیل ناخالصی نیتروزامین از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین خطر وجود ناخالصی های نیتروزامین باید توسط شرکت های داروسازی ارزیابی شود.

 

آزمایشگاه ما با کارکنان متخصص و دستگاه های پیشرفته به صنعت داروسازی در یک پلت فرم ملی و بین المللی در تجزیه و تحلیل ناخالصی های نیتروزامین در مواد اولیه دارویی و محصولات نهایی خدمات می دهد.

 

آنالیزهای میکروبیولوژیکی

ما خدمات تجزیه و تحلیل مواد خام دارویی و محصولات نهایی را مطابق با الزامات فارماکوپه ارائه می دهیم.


ایمیل : nikopharmed[a]gmail.com تلفن تماس : 02144184570 موبایل : 09926062450

ارتباط در بستر واتساپ با نیکو فارمد
Close and go back to page
© کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد نیکوفارمد محفوظ می باشد . | طراحی ، توسعه و سئو 09122452209