آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو

نیکوفارمد؛ آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو

سازمان غذا و دارو به عنوان مرجع تایید سلامت محصولات حوزه‌های مختلف پزشکی (دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی، غذا و آشامیدنی، بیولوژیک، طبیعی، سنتی و مکمل) مسئول صدور مجوزهای تولیدی کلیه شرکت‌های فعال در این حوزه می‌باشد.

اداره کل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا، دارو و تجهیزات پزشکی یکی از بخش‌های سازمان غذا و دارو می‌باشد که وظیفه نظارت و مجوزدهی به آزمایشگاه‌های مجاز و همکار سازمان غذا و دارو را بر عهده دارد. این سازمان با استفاده از متخصصان مختلف در تمامی حوزه‌های دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی، غذا و آشامیدنی، بیولوژیک، طبیعی، سنتی و مکمل، اقدام به پایش و ارزیابی آزمایشگاه‌های فعال و مجاز در این می‌نماید. بر همین اساس، لیست آزمایشگاه‌های همکار غذا و دارو بر روی سامانه این ارگان موجود می‌باشد تا متقاضیان بتوانند بر اساس آن مقدام به بررسی عمکرد محصولات تولید خود بنماند.

ارزیابی عملکرد آزمایشگاه‌ها بر اساس دامنه فعالیت آزمایشگاه و مطابق با استانداردهای USP، ISO، ASTM، CLSI، ANSI و سایر استانداردهای معتبر انجام می‌گیرد.
آزمایشگاه نیکوفارمد آریا به عنوان آزمایشگاه مجاز سازمان غذا و دارو توانسته است تاییده‌های لازم از سازمان غذا و دارو اخذ نموده و به عنوان یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌های زیست سازگاری، میکروبی، ولیدیشن اتاق تمیز، بسته بندی و پایداری محصولات پزشکی در زمینه‌های مختلف دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی، مکمل فعالیت نماید.

 

تایید نیکوفارمد توسط سازمان غذا و دارو

تاییدیه سازمان غذا و دارو

نامه تاییدیه

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *