تاییدیه آزمایشگاه های دارنده گواهی ISO 17025

تاییدیه آزمایشگاه های دارنده گواهی ISO 17025 یه شرکت نیکوفارمد آریا

سازمان ملی استاندارد به عنوان معتبرترین سازمان تایید صلاحیت آزمایشگاه های ایران سالهاست اقدام به صدور گواهی ISO 17025 برای آزمایشگاه ها می‌نماید.

ویرایش قبلی این استاندارد ISO 17025: 2005 و ویرایش جدید آن، ISO 17025: 2017 می‌باشد و آزمایشگاه ها از ابتدای سال ۱۳۹۹ موظف به به روز رسانی تاییده ایزو خود شدند.

شرکت هایی که درخواست پروانه بهره برداری و یا IRC برای کالاهای پزشکی خود را دارند موظف هستند آزمون های محصولات خود را در آزمایشگاه های دارای گواهی ISO 17025 به انجام برسانند.

 

در حال حاضر آزمایشگاه نیکوفارمد توانسته است با بهره‌گیری از تجهیزات و متخصصین حرفه ای خود، در ۴ زمینه آزمون های حیوانی، آزمون های سلولی، آزمون های میکروبی و پایش اتاق تمیز، گواهی ISO 17025 را اخذ نماید.

 

گواهی ISO 17025 معادل GLP سازمان غذا و دارو می‌باشد و آزمایشگاه های پزشکی دارنده این گواهی ها میتوانید به شرکت های تخصصی حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی، دارویی، غذایی و بهداشتی، خدمات بدهند‌.

سازمان ملی استاندارد، ارزیابی عملکرد آزمایشگاه‌ها بر اساس دامنه فعالیت آزمایشگاه و مطابق با استانداردهای USP، ISO،  ASTM، CLSI، ANSI و سایر استانداردهای معتبر انجام می‌دهد.

 

نامه مجوز نیکوفارمد در سایت

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *